Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Parça Sayısı:
Çelik Sertliği:
54
Sap Malzemesi:
Stand:
Yok

Pirge Ecco 38402 Çantalı Bıçak Seti 5 Parça Fiyatları

Pirge Master Chef Ecco 5'li Bıçak Seti Paslanmaz Çelik Malzeme ile Çantalı 38402 - 1 Adet

Satıcı: ÖZALTUNLAR ENDÜSTRİYEL MUTFAK

1.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1895.00
Pirge Ecco Çantalı 5'li Bıçak Seti

Satıcı: Mst grup

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1909
Pirge Bıçak Seti Çantalı 5Li Bıçak Seti-38402, Tek Ebat

Satıcı: Mst grup

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 1909
Pirge - Ecco Çantalı 5'Li Bıçak Seti 38402

Satıcı: Mst grup

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 1909
Pirge Ecco Çantalı 5'Li Bıçak Seti - 38402

Satıcı: KolaySepet

1.996,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 1996.40
Pirge Ecco Çantalı 5'li Bıçak Seti Yüksek Karbonlu Paslanmaz Çelik Malzeme ile Uzun Süreli Kullanım

Satıcı: Kolaysepet | 736 yorum

2.001,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 2001.46
Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti 5'li Siyah

Satıcı: kolaysepet

2.106,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 2106.00
Pirge Ecco Çantalı 5 li Bıçak Seti 38402

Satıcı: STARGOLD

2.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 2209
Pirge Ecco Çantalı 5'Li Bıçak Seti

Satıcı: STARGOLD

2.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 2279.00
Pirge Bıçak Seti Çantalı 5Li Bıçak Seti-38402

Satıcı: Evcimo Home

2.609,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 2609.13
Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti 5'li Siyah

Satıcı: SolingenMarket

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 2899.00
Pirge Ecco Çantalı 5'li Bıçak Seti

Satıcı: Vera Avm

2.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 3009
Pirge Master Chef Ecco Çantalı 5'li Bıçak Seti 38402

Satıcı: Ünsal Showroom

3.182,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 3182.40

Pirge Ecco 38402 Çantalı Bıçak Seti 5 Parça Fiyat Geçmişi

Pirge Ecco 38402 Çantalı Bıçak Seti 5 Parça Temel Özellikleri

54
Yok

Pirge Ecco 38402 Çantalı Bıçak Seti 5 Parça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge Ecco 38402 Çantalı Bıçak Seti 5 Parça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.