Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Sertliği:
54
Menşei:
Sap Malzemesi:

Pirge Line Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Fiyatları

Pirge Pure Line Solingen 6'Lı Meyve Bıçağı Seti

Satıcı: STARGOLD

618,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 618.30
Pirge Pure Line Solingen Meyve Bıçağı Seti 6'lı - Kahverengi

Satıcı: Mutbaka | 207 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 699.00
Pirge Pure Line Solingen 6'lı Meyve Bıçağı Seti - Sarı

Satıcı: Mutbaka | 207 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 699.00
Pure Line Meyve Bıçağı Seti 9 cm (6'lı) - Soyma, Doğrama, Dilimleme, Sebze, Meyve Bıçağı (Yeşil)

Satıcı: Pirge

812,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 812.50
Pirge Pure Line Solingen Meyve Bıçağı Seti 6'lı Yeşil, Tırtıklı Sebze Meyve Bıçak Seti

Satıcı: Pirge

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 839
Pirge Pure Line Solingen Meyve Bıçağı Seti 6'lı Pembe, Tırtıklı Sebze Meyve Bıçak Seti

Satıcı: Pirge

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 839
Pirge Pure Line Solingen Meyve Bıçağı Seti 6'lı

Satıcı: lavinhome

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 1000.00
Pirge Pure Line Pembe Meyve Bıçağı Seti 9 Cm (6'Lı)

Satıcı: STARGOLD

1.032,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1032.00
Pirge Pure Line Bordo Meyve Bıçağı Seti 9 Cm 6'lı Kırmızı

Satıcı: Pirge

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1200.00

Pirge Line Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Fiyat Geçmişi

Pirge Line Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Temel Özellikleri

54
Stand:
Yok

Pirge Line Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge Line Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.