Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61004-LZ Sebze Bıçağı 9.5 cm Fiyatları

Sürbısa Sürmene Sebze Bıçağı Lazerli - 61004-Lz

Satıcı: caylaravm

249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 249.00
Sürbisa 61004-LZ Sebze Bıçağı Lazer Bilemeli Kırmızı

Satıcı: ofisinn

275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 275.00
Sürbısa 61004-LZ Tırtıklı Uç Sebze Meyve Bıçağı 10 Renk Alternatifli (Kırmızı)

Satıcı: Uciko Online

290,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 300
Sürbısa 61004-LZ Tırtıklı Uç Sebze Meyve Bıçağı 10 Renk Alternatifli (Siyah)

Satıcı: Uciko Online

290,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 300
Sürbisa 61004-Lz Sürmene Sebze Bıçağı

Satıcı: OneDay

220,80 TL + 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 230.8
Sürbısa 61004-LZ Sebze Bıçağı Lazer Bilemeli Turkuaz

Satıcı: ÇAYLAR AVM | 38 yorum

249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 259
Sürbısa 61004-LZ Sebze Bıçağı Lazer Bilemeli Kırmızı

Satıcı: ÇAYLAR AVM | 38 yorum

249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 259
Sürbisa 61004-Lz Sebze Bıçağı Lazer Bilemeli Mavi

Satıcı: OFİSİNN

303,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 303.60
Sürbisa 61004-Lz Sebze Bıçağı

Satıcı: Alan Şanslı

372,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 372.30
SÜRBISA STEAK BIÇAĞI 61004 LZ YÖRESEL MODEL

Satıcı: Hoşdere Peynirevi Hediyelik

704,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 714
Sürbısa 61004LZ - Sürmene Lazerli, Tırtıklı Sebze Bıçağı 9,5cm

Satıcı: Akdenizticaret

910,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 910.66

Sürbisa 61004-LZ Sebze Bıçağı 9.5 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61004-LZ Sebze Bıçağı 9.5 cm Temel Özellikleri

Stand:
Yok

Sürbisa 61004-LZ Sebze Bıçağı 9.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61004-LZ Sebze Bıçağı 9.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.