Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61004 Sebze Bıçağı 9.5 cm Fiyatları

Sürbısa Sürmene 61004 Mutfak Bıçağı (9,50 Cm) - Yeşil

Satıcı: ÇAYLAR AVM | 436 yorum

189,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 199
Sürbisa Sebze Bıçağı 61004

Satıcı: 7AYAPIMARKET

225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 225.00
Sürbisa Sebze Bıçağı Lazerli 61004-l Z9.5 Cm Çok Renkli

Satıcı: caylaravm

229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 229.00
Sürbısa Göksan Sebze Bıcağı Kırmızı 61004

Satıcı: MELİNOZ TARIM | 51 yorum

190,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 200
Sürbısa Sürmene Sebze Bıçağı 61004 (Siyah)

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 259
Sürbısa Sürmene Sebze Bıçağı 61004 (Yavruağzı)

Satıcı: Uciko Online

280,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 290
Sürbısa Sürmene Sebze Bıçağı 61004 (Kırmızı)

Satıcı: Uciko Online

280,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 290
Sürmene Meyve Ve Sebze Bıçağı Kırmızı Paslanmaz Çelik Keskin Mutfak Bıçak Sürbısa 61004 Akyüz Home

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

254,15 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 264.15
Sebze Meyve Bıçağı Mor Renk Keskin Pratik Mutfak Bıçağı Sürmene Bıçak Sürbisa 61004

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

254,15 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 264.15
Sürbisa 61004 Bıçak

Satıcı: EYÜP SABRİ ORAL-NEZİRLER

295,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 305.9
SÜRBISA MUTFAK BIÇAĞI 61004 TÖRESEL MODEL 704,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 714

Sürbisa 61004 Sebze Bıçağı 9.5 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61004 Sebze Bıçağı 9.5 cm Temel Özellikleri

Stand:
Yok

Sürbisa 61004 Sebze Bıçağı 9.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61004 Sebze Bıçağı 9.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.