Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61005-LZ Biftek Bıçağı 12.5 cm Fiyatları

Lazerli Tırtıklı Sürmene Sebze Meyve Biftek Steak Mutfak Bıçağı 24 Cm Lazer Bileme Sürbisa 61005-LZ

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

381,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 381.65
Lazerli Tırtıklı Sürmene Sebze Meyve Biftek Steak Mutfak Bıçağı 24 Cm Lazer Bileme Sürbisa 61005-Lz

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

413,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 413.10
Sürbisa 61005-Lz Biftek Bıçağı (Steak)

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

424,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 424.15
Sürbısa 61005-LZ Tırtıklı Uç Biftek Bıçağı (Yeşil)

Satıcı: Uciko Online

435,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 445
Sürbısa 61005-LZ Tırtıklı Uç Biftek Bıçağı (Sarı)

Satıcı: Uciko Online

435,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 445
Sürbısa 61005-LZ Tırtıklı Uç Biftek Bıçağı (Siyah)

Satıcı: Uciko Online

435,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 445
Akyüz Home Lazerli Tırtıklı Sürmene Sebze Meyve Biftek Steak Mutfak Bıçağı 24 cm Lazer Bileme Sürbisa 61005-LZ

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 449.00
Sürbisa Sebze Bıçağı Lazerli 61005-lz 12.0 Cm Çok Renkli

Satıcı: caylaravm

453,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 453.56
Sürbisa 61005-Lz Biftek Bıçağı (Steak)

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

459,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 459.10
Sürbısa Sürmene Mutfak Bıçağı NO:61005-LZ (Sebze Lazerli)

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 499.00
Sürbisa Sebze Bıçağı Lazerli 61005-lz 12.0 Cm Çok Renkli

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 499.00

Sürbisa 61005-LZ Biftek Bıçağı 12.5 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61005-LZ Biftek Bıçağı 12.5 cm Temel Özellikleri

Stand:
Yok

Sürbisa 61005-LZ Biftek Bıçağı 12.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61005-LZ Biftek Bıçağı 12.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.