Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbısa 61005 Mutfak Bıçağı 12.5 cm (12.5 cm) Fiyatları

Sürbisa Sür 61005 Bıçak Sürmene

Satıcı: nalburcenter

321,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 321.10
Sürmene Sebze Ve Meyve Mutfak Bıçağı 24 Cm Günlük Kullanım Sebze Doğrama Sürbisa 61005

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

330,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 330.65
Akyüz Home Sürmene Sebze ve Meyve Mutfak Bıçağı 24 cm Günlük Kullanım Sebze Doğrama Orjinal Sürbisa 61005

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 389.00
Sürbısa Mutfak Bıçağı Siyah 61005

Satıcı: MELİNOZ TARIM | 51 yorum

390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 390.00
SÜRBİSA 61005 MUTFAK BIÇAĞI

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

390,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 390.15
Sürbisa Sürmene 61005 Mutfak Bıçağı

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

422,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 422.30
Sürbısa 61005 Mutfak Bıçağı (Pembe)

Satıcı: Uciko Online

435,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 445
Sürbısa Pimsiz Sap Sebze Bıçağı 11 cm. 61005

Satıcı: Uciko Online

435,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 445
Sürbısa 61005 Mutfak Bıçağı (Yavruağzı)

Satıcı: Uciko Online

435,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 445
Sürbısa 61005 - Sürmene Sebze Bıçağı 12.5 Cm

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 499.00
Sürbisa 61005 Sürmene Sebze Bıçağı

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 499.00
Sürbisa 61005 Mutfak Bıçağı 12.5 Cm (Gri)

Satıcı: EYÜP SABRİ ORAL-NEZİRLER

472,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 482.9

Sürbısa 61005 Mutfak Bıçağı 12.5 cm (12.5 cm) Fiyat Geçmişi

Sürbısa 61005 Mutfak Bıçağı 12.5 cm Ürün Ailesi

Sürbısa 61005 Mutfak Bıçağı 12.5 cm (12.5 cm) Temel Özellikleri

Stand:
Yok

Sürbısa 61005 Mutfak Bıçağı 12.5 cm (12.5 cm) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbısa 61005 Mutfak Bıçağı 12.5 cm (12.5 cm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.