Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Makinede Yıkanabilme:
Var
Stand:
Yok

Sürbisa 61015 Pimli Kasap Bıçağı 16.5 cm Fiyatları

Sürbısa Kasap Bıçağı Pimli 16,5 cm 61015

Satıcı: ÇAYLAR AVM | 14 yorum

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 549.00
Sürmene Sürbisa 61015 Kuşbaşı Et Kasap Bıçağı 29,5 Cm Pimli Et Kesim Kemik Sıyırma Doğrama Mutfak Bıçağı

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

534,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 534.65
Sürmene Sürbisa 61015 Kuşbaşı Et Kasap Bıçağı 29,5 Cm Pimli Et Kesim Kemik Sıyırma Doğrama Mutfak Bıçağı

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

578,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 578.70
Sürbisa 61015 Kasap Bıçağı Et Doğrama) 16,5 Cm (Pimli)

Satıcı: OFİSİNN

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 629.10
Sürbisa 61015 Kasap Bıçağı Et Doğrama) 16,5 Cm (Pimli)

Satıcı: Ofisinn

687,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 697.65
Sürbisa 61015 Kasap Bıçağı 16,5 Cm

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

687,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 687.65
Sürbisa 61015 Kasap Bıçağı Et Doğrama) 16.5 Cm (Pimli)

Satıcı: ofisinn

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 699.00
Sürbısa 61015 Mutfak Bıçağı 16,5 cm (Pimli)

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 809.00
Sürbisa 61015 Kasap Bıçağı Et Doğrama) 16.5 Cm (Pimli)

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 809.00

Sürbisa 61015 Pimli Kasap Bıçağı 16.5 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61015 Pimli Kasap Bıçağı 16.5 cm Temel Özellikleri

Var
Yok

Sürbisa 61015 Pimli Kasap Bıçağı 16.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61015 Pimli Kasap Bıçağı 16.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.