Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sürmene Kasap Bıçağı 30 Cm Pimli Dayanıklı Keskin Et Bıçağı Kuşbaşı ve Kurban Kesim Sürbisa 61020 Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
594,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 594.15
Sürbısa 61020 17 Cm Kasap Bıçağı
Satıcı: kaytika
621,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 621.00
Sürmene Kasap Bıçağı 30 Cm Pimli Dayanıklı Keskin Et Bıçağı Kuşbaşı Ve Kurban Kesim Sürbisa 61020
Satıcı: Hakkı Akyüz 1948
643,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 643.10
Sürbisa 61020 Kasap Bıçağı 17 cm Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
721,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 721.65
Sürbısa 61020 Kasap Bıçağı 30 Cm.-82
Satıcı: HAKKIAKYUZ1948
849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 849.00
Baysem Sürbisa 61020 Kasap Bıçağı 31 Cm.-62
Satıcı: HAKKIAKYUZ1948
849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 849.00
Sürbisa 61020 Sürmene Kasap Bıçağı (Büyük Kuşbaşı Bıçağı) Satıcı: HAKKIAKYUZ1948
949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 949.00
Sürbısa 61020 - Sürmene Kasap Bıçağı 17 cm - Kurban, Doğrama, Kesim Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
8 1109
SÜRBISA KASAP BIÇAĞI 61020 YÖRESEL MODEL
1.208,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
9 1218