Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Menşei:
Sap Malzemesi:
Makinede Yıkanabilme:
Yok

Sürbisa 61030 Kasap Bıçağı 18.5 Fiyatları

Cumhur Çelik 61030 Sürmene Kurban Bıçağı

Satıcı: KatarYapiMarket

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 560
Sürbisa 61030 Kasap Bıçağı 18,5 Cm

Satıcı: Katar Market

590,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 590.74
Sürmene Kuşbaşı Kasap Bıçağı 32,5 Cm Pimli Keskin Et Doğrama Kurban Kesim Bıçağı Sürbisa 61030

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

594,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 594.15
Sürbisa 61030 Orijinal Sürmene Kasap Bıçağı (Küçük Kesim Bıçağı)

Satıcı: OFİSİNN

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 629.10
Sürbisa 61030 Sürmene Kasap Bıçağı (Küçük Kesim Bıçağı)

Satıcı: OFİSİNN

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 629.10
Sürbisa 61030 Sürmene Kasap Bıçağı (Küçük Kesim Bıçağı)

Satıcı: ofisinn

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 650.00
Sürbisa 61030 Sürmene Kasap Bıçağı (Küçük Kesim Bıçağı)

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 879.00
Sürbısa 61030 Kasap Bıçağı 33 Cm.-82

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 899.00
Sürbısa 61030 Mutfak Bıçağı

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 899.00
Sürbısa 61030 YM AHŞAP SAPLI KASAP (KURBAN KESİM

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

1.316,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 1326.65
Sürbisa Sürmene Mutfak Bıçağı 61030-YM

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 1559

Sürbisa 61030 Kasap Bıçağı 18.5 Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61030 Kasap Bıçağı 18.5 Temel Özellikleri

Yok
Stand:
Yok

Sürbisa 61030 Kasap Bıçağı 18.5 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61030 Kasap Bıçağı 18.5 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.