Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sürmene Kasap Bıçağı Pimli Sap 28 Cm Kelle Kuşbaşı Kesim Kemik Sıyırma Doğrama Bıçağı Sürbisa 61040 Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
594,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 594.15
Sürmene Kasap Bıçağı Pimli Sap 28 Cm Kelle Kuşbaşı Kesim Kemik Sıyırma Doğrama Bıçağı Sürbisa 61040
Satıcı: Hakkı Akyüz 1948
643,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 643.10
Sürmene Sürbısa Kasap Bıçağı 61040
Satıcı: KatarMarket
655,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 655.00
Sürbisa Sürmene Kasap Kesim Bıçağı Pimli 61040 - En 4.0 Cm Boy 20 Satıcı: ofisinn
790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 790.00
Sürbisa Sürmene Kasap Kesim Bıçağı Pimli 61040 - En 4.0 Cm Boy 20 Satıcı: çiftçiburada
906,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 906.82
Sürbisa 61040 Kasap Bıçağı 20 Cm Satıcı: Alan Şanslı
961,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 961.33
Sürbısa Uyguna-Yakala NO:61040 (Kasap Kesim) Sürmene Mutfak BIÇAĞI-BIÇ.011
Satıcı: Uygunayakala
988,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 988.80
Ulu Pazarlama Sürbısa 61040 - Sürmene Kasap Bıçağı 20 cm - Kurban, Doğrama, Kesim - 0,21 L
Satıcı: ULU HOMES
1.538,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 1538.99