Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Menşei:
Makinede Yıkanabilme:
Var
Stand:
Yok

Sürbisa 61050 Pimli Kasap Bıçağı 23 cm Fiyatları

Sürmene Kasap Bıçağı Pimli Sap 36 Cm Kelle Kuşbaşı Kesim Kemik Sıyırma Doğrama Bıçağı Sürbisa 61050

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

619,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 619.65
Sürmene Kasap Bıçağı Pimli Sap 36 Cm Kelle Kuşbaşı Kesim Kemik Sıyırma Doğrama Bıçağı Sürbisa 61050

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

670,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 670.70
Sürbisa 61050 Kasap Bıçağı Kesim Bıçağı 23 Cm (Pimli)

Satıcı: OFİSİNN

742,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 742.50
SÜRMENE SÜRBISA 61050 KASAP BIÇAĞI (61050 23 CM

Satıcı: Ofisinn

806,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 816.65
Sürbisa 61050 Kasap Bıçağı 23 Cm

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

806,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 806.65
Sürbisa 61050 Büyük Kurban Kesim Bıçak Kasap Et (Ağ.Uz. 23 Cm)

Satıcı: Emiroğlu_DTM

929,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 929.90
Sürbisa 61050 Mutfak Bıçağı 23 Cm (Gri)

Satıcı: EYÜP SABRİ ORAL-NEZİRLER

881,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 891.9
Sürbisa 61050 Büyük Kurban Kesim Bıçak Kasap Et (Ağ.Uz. 23 Cm)

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 949.00
Eco Lounge Sürbısa 61050 - Sürmene Kasap Bıçağı 23 cm - Kurban, Doğrama, Kesim

Satıcı: mirkitap

1.571,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 1571.66
Eco Lounge Sürbısa 61050 - Sürmene Kasap Bıçağı 23 cm - Kurban, Doğrama, Kesim

Satıcı: buradabulabilirsin

1.586,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 1586.16

Sürbisa 61050 Pimli Kasap Bıçağı 23 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61050 Pimli Kasap Bıçağı 23 cm Temel Özellikleri

Var
Yok

Sürbisa 61050 Pimli Kasap Bıçağı 23 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61050 Pimli Kasap Bıçağı 23 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.