Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sürmene Şef Aşçı Bıçağı Profesyonel Oluklu Santoku Bıçağı 31 cm Pimli Sap Sürbisa 61095 Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
849,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 849.15
Sürbisa 61095 Oluklu Santoku Şef Aşçı Bıçağı 19 cm Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
1.070,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 1070.15
Sürbisa Aşçı Bıçağı - Santoku Oluklu 61095 19.0 Cm Çok Renkli Satıcı: HAKKIAKYUZ1948
1.209,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 1209.00
Sürbisa 61095 Şef Aşçı Bıçağı (Oluklu Santoku) Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI
1.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 1269
Sürbısa 61095 Oluklu Santoku Şef Aşçı Bıçağı 19 Cm Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI
1.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 1269