Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Sap Malzemesi:
Stand:
Yok

Sürbisa 61102 Mutfak Bıçağı 13 cm Fiyatları

Sürbisa 61102 Mutfak Bıçağı

Satıcı: nalburcenter

363,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 363.40
Sürmene Günlük Mutfak Şef Bıçağı Sebze Meyve için Pratik Paslanmaz Çelik Bıçak 25 Cm Sürbisa 61102

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

398,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 398.65
Sürbısa Pimsiz Sap Sürmene Mutfak Bıçağı 13 cm. 61102

Satıcı: kaytika

399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 409
Sürbisa Sürmene Mutfak Bıçağı - 61102

Satıcı: nalburcenter

405,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 405.54
Sürmene Günlük Mutfak Şef Bıçağı Sebze Meyve İçin Pratik Paslanmaz Çelik Bıçak 25 Cm Sürbisa 61102

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

431,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 431.50
Sürbisa 61102 Mutfak Bıçağı

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

466,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 466.65
Akyüz Home Sürmene Günlük Mutfak Şef Bıçağı Sebze Meyve Için Pratik Paslanmaz Çelik Bıçak 25 cm Sürbisa 61102

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 469.00
Sürmene Sürbisa 61102 Kırmızı Mutfak Bıçağı

Satıcı: ofisinn

490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 490.00
Sürbisa Sürmene Mutfak Bıçağı 61102 Yeşil

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 559
Sürbisa 61102 Mutfak Bıçağı 13 Cm (Gri)

Satıcı: EYÜP SABRİ ORAL-NEZİRLER

526,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 536.9
Sürbısa Uyguna-Yakala NO:61102 Sürmene Mutfak BIÇAĞI-BIÇ.044

Satıcı: Uygunayakala

650,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 650.90
Sürbisa Sürmene Mutfak Bıçağı 61102 Mavi

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 709

Sürbisa 61102 Mutfak Bıçağı 13 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61102 Mutfak Bıçağı 13 cm Temel Özellikleri

Yok

Sürbisa 61102 Mutfak Bıçağı 13 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61102 Mutfak Bıçağı 13 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.