Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61107 Biftek Bıçağı 12 cm Fiyatları

Sürmene Sürbisa 61107 Steak Bıçağı (12 cm

Satıcı: Premutstore

290,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 300
Sürbisa 61107 Sürmene Steak Biftek Bıçağı Siyah

Satıcı: oneday

296,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 296.00
Biftek Et Steak Bıçağı Lazerli Tırtıklı Bıçak Nusret'in Et Kesme Bıçağı Sürmene Sürbisa 61107

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

339,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 339.15
Sürbisa 61107 Biftek Bıçağı 12 Cm

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

356,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 356.15
Biftek Et Steak Bıçağı Lazerli Tırtıklı Bıçak Nusret'in Et Kesme Bıçağı Sürmene Sürbisa 61107

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

367,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 367.10
Sürbisa 61107 Biftek Bıçağı (Steak)

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

385,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 385.50
Sürbisa 61107 Sürmene Steak Biftek Bıçağı Siyah

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 419.00
Sürbisa Biftek Bıçağı (Steak) 61107 11.5 cm - 11,5 cm

Satıcı: ÇAYLAR AVM

450,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 450.90
Sürbısa 61107 - Sürmene Lazerli Tırtıklı Biftek/Steak Bıçağı 12 cm

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 609
Sürbısa Biftek Bıçağı (Steak) 11.5 cm 61107

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 639
Sürbısa 61107 - Sürmene Lazerli Tırtıklı Biftek / Steak Bıçağı 12 cm

Satıcı: EstoreBox

710,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 710.51

Sürbisa 61107 Biftek Bıçağı 12 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61107 Biftek Bıçağı 12 cm Temel Özellikleri

Stand:
Yok

Sürbisa 61107 Biftek Bıçağı 12 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61107 Biftek Bıçağı 12 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.