Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61108 Kasap Bıçağı 11.5 cm Fiyatları

Sürmene Kasap Bıçağı Kemik Sıyırma Bıçağı Mutfak ve Et Kesim Şef Bıçak 0 Numara Sürbisa 61108

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

509,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 509.15
Sürbisa 61108 Kasap Bıçağı 11,5 Cm

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

534,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 534.65
Sürmene Kasap Bıçağı Kemik Sıyırma Bıçağı Mutfak Ve Et Kesim Şef Bıçak 0 Numara Sürbisa 61108

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

551,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 551.10
Sürbisa 61108 Sürmene Kasap Bıçağı 11,5 Cm - Kemik Sıyırma

Satıcı: OFİSİNN

570,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 570.40
SÜRBISA 61108 / KASAP (KEMİK SIYIRMA

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 639
Sürbısa Kasap Bıçağı (0 No Kemik Sıyırma) 10.5 cm 61108

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 639
Sürbısa Kasap Bıçağı 61108

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 629.00
Sürbısa 61108 - Mutfak Bıçağı 11,5 cm -

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 629.00
Sürbısa Ata Ticaret Mutfak Bıçağı 61108 61108

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 659
61108 Sürbısa Kasap Bıçak

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 699.00

Sürbisa 61108 Kasap Bıçağı 11.5 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61108 Kasap Bıçağı 11.5 cm Temel Özellikleri

Makinede Yıkanabilme:
Yok
Stand:
Yok

Sürbisa 61108 Kasap Bıçağı 11.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61108 Kasap Bıçağı 11.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.