Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61111 Kasap Bıçağı 13.5 cm Fiyatları

Bıçak 61111 Sürbısa

Satıcı: UĞUR HOME YERİŞLER

471,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 471.00
Sürbisa Sürmene 61111 Doğrama Bıçağı (13,50 Cm)

Satıcı: nalburcenter

475,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 475.60
Sürbisa Sürmene 61111 Doğrama Bıçağı (13.50 CM)

Satıcı: ofisinn

520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 520.00
Sürmene Sürbisa 61111 Kasap Kemik Sıyırma Bıçağı

Satıcı: ofisinn

520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 520.00
Sürmene Kasap Bıçağı Kemik Sıyırma Mutfak Bıçağı Et Kesim Şef Kurban Bıçak 1 Numara Sürbisa 61111

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

534,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 534.65
Sürbisa 61111 Kasap Bıçağı 13,5 cm

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

568,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 568.65
SÜRBISA 61111 / KASAP (KEMİK SIYIRMA

Satıcı: Ofisinn

573,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 583.99
BIÇAK 61111 SÜRBISA (Siyah)

Satıcı: UĞUR AVM

546,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 556.9
Sürbısa Kasap Bıçağı (1 No Kemik Sıyırma) 13.5 cm 61111

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 689
Sürbisa Sürmene Kasap Bıçağı 61111 Siyah

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 689
Sürbısa Kurban Kasap Bıçak NO-61111 (4434)

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 679.00
Sürbısa Bıçak 61111

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 679.00

Sürbisa 61111 Kasap Bıçağı 13.5 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61111 Kasap Bıçağı 13.5 cm Temel Özellikleri

Makinede Yıkanabilme:
Yok
Stand:
Yok

Sürbisa 61111 Kasap Bıçağı 13.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61111 Kasap Bıçağı 13.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.