Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61112 Kasap Bıçağı 14 cm Fiyatları

Sürbısa Sürmene Kasap Sıyırma Bıçağı Pimsiz 61112 - En 3.6 Cm Boy 14.0 Cm Kalınlık 3.0 Mm

Satıcı: NALBURCENTER

530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 530.00
Sürmene Kasap Bıçağı Kaburga Kemik Sıyırma Doğrama Bıçağı Şef Mutfak Et Kurban Bıçak Sürbisa 61112

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

509,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 509.15
Sürmene Sürbisa 61112 Kasap Bıçağı

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

568,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 578.65
Sürmene Sürbisa 61112 Kasap Bıçağı

Satıcı: MODA ZÜCCACİYE

568,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 578.65
Sürbisa 61112 Kemik Sıyırma Bıçağı 14 Cm

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

568,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 568.65
Sürbısa 61112 Kasap Bıçağı Küçük Kemik Sıyırma 14 Cm (Pimsiz)

Satıcı: ÇAYLAR AVM | 17 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 599.00
Sürbisa 61112 Kasap Bıçağı Küçük Kemik Sıyırma 14 Cm (Pimsiz)

Satıcı: ofisinn

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 599.00
Sürbısa Kasap Bıçağı (Kaburga + Sıyırma + Doğrama) 14.0 cm 61112

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 679
Sürbisa 61112 Kasap Bıçağı Küçük Kemik Sıyırma 14 Cm (Pimsiz)

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 679.00

Sürbisa 61112 Kasap Bıçağı 14 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61112 Kasap Bıçağı 14 cm Temel Özellikleri

Makinede Yıkanabilme:
Yok
Stand:
Yok

Sürbisa 61112 Kasap Bıçağı 14 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61112 Kasap Bıçağı 14 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.