Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61115 Kasap Bıçağı 16.5 cm Fiyatları

Sürbısa Kasap Bıçağı (1 No Kuşbaşı + Doğrama) 61115

Satıcı: Bıçakçı Hacı Ahmet | 11 yorum

509,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 509.90
Sürbısa Sürmene Kasap Bıçağı - 61115 Siyah

Satıcı: nalburcenter

548,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 548.67
Sürbisa Kasap Bıçağı (1 No Kuşbaşı + Doğrama) 61115

Satıcı: OFİSİNN

558,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 558.00
Sürbisa Sürmene 61115 Mutfak Bıçağı (16,50 Cm)

Satıcı: OFİSİNN

570,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 570.40
Sürbisa Sürmene 61115 Mutfak Bıçağı (16.50 CM)

Satıcı: ofisinn

580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 580.00
Sürbısa Pimsiz Sap Sürmene Kasap Bıçağı (1 No Kuşbaşı + Doğrama) 61115

Satıcı: MODA ZÜCCACİYE

760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 770
Sürbisa 61115 Mutfak Bıçağı 16,50 Cm

Satıcı: Alan Şanslı

778,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 778.26
Sürbısa Uyguna-Yakala NO:61115 (Kasap Kesimi) Sürmene Mutfak BIÇAĞI-BIÇ.029

Satıcı: Uygunayakala

807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 807.00
Sürbisa Sürmene Kasap Bıçağı 61115 Siyah

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 889
Sürbısa 61115 - Sürmene Kasap Bıçağı 16,5 cm - Kurban, Doğrama, Kesim

Satıcı: Akdenizticaret

1.047,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 1047.74

Sürbisa 61115 Kasap Bıçağı 16.5 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61115 Kasap Bıçağı 16.5 cm Temel Özellikleri

Makinede Yıkanabilme:
Yok
Stand:
Yok

Sürbisa 61115 Kasap Bıçağı 16.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61115 Kasap Bıçağı 16.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.