Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sürbısa Sürmene 61131 Kasap Bıçağı
Satıcı: Ofisinnn | 2 yorum
723,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 723.80
Sürbisa Sürmene Sürbisa 61131 Kasap Bıçağı
Satıcı: OFİSİNN
765,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 765.00
SÜRBISA 61131 / KASAP (KEMİK SIYIRMA Satıcı: MODA ZÜCCACİYE
780,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
3 790
Sürbisa Kasap Bıçağı (3 No Kemik Sıyırma) 61131 18.5 Cm
Satıcı: Trabzon Çaylar Avm
926,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
4 926.00
Sürbısa 61131 - Sürmene Kasap Kemik Sıyırma Bıçağı 18,5 cm Satıcı: Akdenizticaret
1.201,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 1201.97
Sürbısa 61131 - Sürmene Kasap Kemik Sıyırma Bıçağı 18,5 cm - Belirtilmemiş
Satıcı: gızmurstore
1.336,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 1336.74