Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61170 Şef Bıçağı 17.5 cm Fiyatları

Akyüz Home Sürmene Şef Aşçı Bıçağı Et, Ekmek, Sebze Günlük Genel Kullanım Mutfak Bıçak 32 cm Sürbisa 61170

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 699.00
Sürmene Şef Aşçı Bıçağı Et, Ekmek, Sebze Günlük Genel Kullanım Mutfak Bıçak 32 Cm Sürbisa 61170

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

643,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 643.10
Sürbısa 61170 17.5 Cm Şef Bıçağı

Satıcı: kaytika

662,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 662.40
Sürmene Şef Aşçı Bıçağı Et, Ekmek, Sebze Günlük Genel Kullanım Mutfak Bıçak 32 Cm Sürbisa 61170 Siyah

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 699.00
Sürmene Şef Aşçı Bıçağı Et, Ekmek, Sebze Günlük Genel Kullanım Mutfak Bıçak 32 Cm Sürbisa 61170

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

699,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 699.89
Sürbisa 61170 Şef Aşçı Bıçağı

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

747,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 747.15
SÜRMENE SÜRBISA 61170 ŞEF -AŞÇI BIÇAĞI (61170 18 CM, KIRMIZI)

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 889
Sürbisa 61170 Profesyonel Şef Bıçağı 17.5 Cm

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 879.00
Sürbisa 61170 Şef Aşçı Bıçağı

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 909
Sürbisa Sürmene Saplı Pimsiz Şef Aşçı Bıçağı 61170 Siyah

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 1009
Sürbısa 61170 - Sürmene Şef Bıçağı 17,5 cm - Belirtilmemiş

Satıcı: gızmurstore

1.445,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 1445.49
Sürbisa Sürmene 61170-202 Şef Bıçak Seti AKYZ 3.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 4009

Sürbisa 61170 Şef Bıçağı 17.5 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61170 Şef Bıçağı 17.5 cm Temel Özellikleri

Stand:
Yok

Sürbisa 61170 Şef Bıçağı 17.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61170 Şef Bıçağı 17.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.