Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa 61180 Şef Bıçağı 20 cm Fiyatları

Sürbısa Aşçı Bıçağı 20.0 cm 61180

Satıcı: Premutstore

680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 690
Sürbisa 61180 Şef Aşçı Bıçağı Sürmene Bıçağı Paslanmaz Çelik Profesyonel Et Kesim Doğrama İçin 34 Cm

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

679,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 679.15
Sürbisa 61180 Siyah Şef Bıçağı 20 Cm

Satıcı: kaytika

690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 690.00
Sürmene Sürbısa 61180 Şef Aşçı Bıçağı Siyah

Satıcı: ofisinn

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 699.00
Sürbisa 61180 Şef Aşçı Bıçağı Sürmene Bıçağı Paslanmaz Çelik Profesyonel Et Kesim Doğrama İçin 34 Cm

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

735,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 735.10
Sürmene Sürbısa 61180 Şef Aşçı Bıçağı

Satıcı: Ofisinn

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 760
Sürbisa 61180 Şef Bıçağı

Satıcı: Tophan Makina

783,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 783.36
Sürbısa Sürmene 61180 Şef Aşçı Bıçağı 20 cm

Satıcı: kaytika | 28 yorum

789,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 789.95
Sürbısa SÜRMENE 61180 ŞEF -AŞÇI BIÇAĞI 20 cm

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 959
Sürmene Sürbısa 61180 Şef Aşçı Bıçağı Siyah

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 949.00
Sürbısa Uyguna-Yakala NO:61180 Sürmene Aşçı BIÇAĞI-BIÇ.123

Satıcı: Uygunayakala

1.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 1045.00

Sürbisa 61180 Şef Bıçağı 20 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61180 Şef Bıçağı 20 cm Temel Özellikleri

Makinede Yıkanabilme:
Yok
Stand:
Yok

Sürbisa 61180 Şef Bıçağı 20 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61180 Şef Bıçağı 20 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.