Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Sürbısa Santoku Şef Bıçağı 61195 (Siyah) Satıcı: Ofisinn
825,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
1 835
Sürbisa 61195 Santoku Aşçı Bıçağı Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
806,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 806.65
Sürbısa 61195 Şef Aşçı Bıçağı
Satıcı: Ofisinnn | 64 yorum
836,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 836.60
Sürbısa Santoku Şef Bıçağı 61195 (Kırmızı) Satıcı: TRABZON ÇAYLAR AVM
849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 sn önce
4 859
Santoku Aşçı Şef Bıçağı Sürmene Kesim Bıçak Paslanmaz Çelik Profesyonel Günlük Sürbisa 61195 Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
849,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 849.15
Sürbısa Santoku Şef Bıçağı 61195 (Sarı) Satıcı: Uciko Online
850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 860
Sürbısa 61195 - Sürmene Santoku Şef Bıçağı 19 cm
Satıcı: EstoreBox
1.301,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 1301.94