Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa Ekmek Bıçağı 25 cm (25 cm) Fiyatları

Ekmek Kesme Bıçağı Lazer Bilemeli Tırtıklı Vakfıkebir Ekmeği Dilimleme Bıçak 39 Cm Sürmene Sürbisa 61201

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

679,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 679.15
Sürbisa 61201 Ekmek Bıçağı Dişli Ağız

Satıcı: nalburcenter

695,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 695.50
Ekmek Kesme Bıçağı Lazer Bilemeli Tırtıklı Vakfıkebir Ekmeği Dilimleme Bıçak 39 Cm Sürmene Sürbisa 61201

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

735,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 735.10
Sürbisa 61201 Ekmek Bıçağı 25 Cm

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

806,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 806.65
Sürbisa 61201 Tırtıklı Ekmek Bıçağı Lazerli Bileme 25 CM Pimsiz Siyah

Satıcı: ofisinn

825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 825.00
Sürbısa 61201 Ekmek Biçaği

Satıcı: ÇAYLAR AVM | 6 yorum

850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 850.00
SÜRMENE SÜRBISA 61201 LAZER (TESTERE

Satıcı: Ofisinn

925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 935
Sürbisa Ekmek Bıçağı 61201 25.0 cm

Satıcı: ÇAYLAR AVM

945,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 945.90
Sürbısa Sürmene Ekmek Bıçağı 61201 Siyah

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 959
Sürbisa 61201 Tırtıklı Ekmek Bıçağı Lazerli Bileme 25 CM Pimsiz Siyah

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 949.00

Sürbisa Ekmek Bıçağı 25 cm (25 cm) Fiyat Geçmişi

Sürbisa Ekmek Bıçağı 25 cm Ürün Ailesi

Sürbisa 61202 Ekmek Bıçağı 19.5 cm Bıçak 19.5 cm 589,95 TL
Sürbisa Ekmek Bıçağı 25 cm (61201) Bıçak 25 cm 679,15 TL

Sürbisa Ekmek Bıçağı 25 cm (25 cm) Temel Özellikleri

Stand:
Yok

Sürbisa Ekmek Bıçağı 25 cm (25 cm) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa Ekmek Bıçağı 25 cm (25 cm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.