Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Sürbisa Sıcak Dövme Şef Bıçağı 61340 22.5 cm
Satıcı: ÇAYLAR AVM
3.679,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 3679.90
Sürbisa 61340 Ahşap Saplı Sıcak Dövme Şef Aşçı Bıçağı
Satıcı: OFİSİNN
3.496,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 3496.00
Sürbisa 61340 Zeytin Saplı Dövme Şef Bıçağı Çelik:22,5Cm Toplam:37,5Cm (Pimsiz)
Satıcı: OFİSİNN
3.496,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 3496.00
Sürbisa 61340 Dövme Şef Bıçağı 22,5 Cm Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
3.909,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 3909.15
Sürbısa 61340 Şef Aşçı Bıçağı
Satıcı: HAKKIAKYUZ1948
4.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 4499.00
Sürbisa 61340 Şef Aşçı Bıçağı Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI
4.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
6 4609