Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Menşei:
Sap Malzemesi:
Makinede Yıkanabilme:
Var

Sürbisa 61701 Soğan Bıçağı 20 cm Fiyatları

Sürbısa 61701 Sebze Meyve Kokoreç Soğan Bıçak Satırı Zırh 20 cm

Satıcı: Uciko Online

1.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 1185
Sürbisa 61701 Soğan Satırı

Satıcı: OFİSİNN

1.092,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1092.00
Sürmene Et Tavuk Kemik Soğan Doğrama Satırı 34 cm Çelik Mutfak Keskin Satır Sürbisa 61701

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

1.104,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 1104.15
Sürbisa Sürmene 61701 Sebze Kokoreç Soğan Bıçak Satırı Zırh 20 CM

Satıcı: ofisinn

1.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 1150.00
Sürmene Sürbisa 61701 Soğan Satırı

Satıcı: OFİSİNN

1.183,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1183.00
Sürbisa Sürmene 61701 Sebze Kokoreç Soğan Bıçak Satırı Zırh 20 CM

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

1.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 1369.00
Sürbısa 61701 - Sürmene İnce Mutfak Satırı 20,5 cm

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

1.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 sn önce

7 1429
Sürbısa 61701 Soğan Satırı

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

1.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1419.00
Sürbısa Sebze Kokoreç Soğan Bıçak Satırı Zırh 20 Cm 61701

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1509
Sürbısa 61701 - Sürmene İnce Mutfak Soğan Satırı 20,5 cm

Satıcı: Akdenizticaret

2.058,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 2058.77
Eco Lounge Sürbısa 61701 - Sürmene Ince Mutfak Soğan Satırı 20,5 cm

Satıcı: Defne Yapı Antakya

2.414,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 2414.38

Sürbisa 61701 Soğan Bıçağı 20 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa 61701 Soğan Bıçağı 20 cm Temel Özellikleri

Var
Stand:
Yok

Sürbisa 61701 Soğan Bıçağı 20 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa 61701 Soğan Bıçağı 20 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.