Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sürbısa Klasik Pimli Saplı Sıcak Dövme Santoku Aşçı Bıçağı 3,5 cm. 61950 Satıcı: Uciko Online
4.150,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
1 4160
Sürbisa Sıcak Dövme Aşçı Bıçağı - Santoku 61950 18.0 Cm
Satıcı: Trabzon Çaylar Avm
5.846,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 5846.00
Sürbısa 61950 - Sıcak Dövme Oluklu Santoku Şef Bıçağı 18 Cm
Satıcı: COSHOP
6.594,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 6594.30
Sürbısa 61950 - Sıcak Dövme Oluklu Santoku Şef Bıçağı 18 cm Satıcı: Akdenizticaret
6.976,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 6976.80
Sürbısa 61950 - Sıcak Dövme Oluklu Santoku Şef Bıçağı 18 cm
Satıcı: gızmurstore
7.910,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 7910.10
Selfbuysell Sürbısa 61950 - Sıcak Dövme Oluklu Santoku Şef Bıçağı 18 cm - 0,21 L
Satıcı: SelfBuySell
8.821,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 8821.99