Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Sürbisa Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Fiyatları

Sürmene Sürbisa 061007 Meyve Bıçağı 6'lı Set Yeşil

Satıcı: ofisinn

467,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 467.25
Sürbısa 61007 Mavi Saplı 6 Parça Meyve Bıçağı

Satıcı: Garaccu

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 549.00
Sürbısa 61007 Meyve Biçaği

Satıcı: MELİNOZ TARIM | 10 yorum

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 550.00
Sürbisa 61007 Sarı Meyve Bıçağı 6Lı Set

Satıcı: kaytika

625,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 625.60
SÜRBİSA 61007 MEYVE BIÇAĞI (6'lı)

Satıcı: 7ayapımarket

636,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 636.50
SÜRBİSA 61007 MEYVE BIÇAĞI (6'lı)

Satıcı: Hırdavatavmde

642,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 642.60
Sürbısa Sürmene 6'lı Meyve Bıçağı Seti 61007 (Yeşil)

Satıcı: TRABZON ÇAYLAR AVM

645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 655
Sürbısa Sürmene 6'lı Meyve Bıçağı Seti 61007 (Beyaz)

Satıcı: Uciko Online

645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 655
Sürbısa Sürmene 6'lı Meyve Bıçağı Seti 61007 (Sarı)

Satıcı: TRABZON ÇAYLAR AVM

645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 655
Sürbısa Sürmene 061007 Meyve Bıçağı 6 Lı Set 11 Renk Seçeneği - Siyah

Satıcı: ÇAYLAR AVM | 263 yorum

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 649.00
Sürmene Sürbisa 061007 Meyve Bıçağı 6 Lı Set Mavi

Satıcı: kaytika

669,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 669.95
Sürmene Sürbısa 061007 Meyve Bıçağı 6'lı Set, şık ve dayanıklı tasarım

Satıcı: DreamzShop

2.187,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2197
Şık Pembe Meyve Bıçağı Seti 6'lı, Sürmene Sürbısa 061007

Satıcı: DreamzShop

2.596,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2606

Sürbisa Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Fiyat Geçmişi

Sürbisa Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Temel Özellikleri

Stand:
Yok

Sürbisa Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa Meyve Bıçağı Seti 6 Parça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.