Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sürbısa Sürmene Sebze Bıçağı 61303 - Gümüş
Satıcı: HAKKIAKYUZ1948
1.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 1349.00
Sürbisa 61303 Dövme Sebze Bıçağı 12 Cm Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
1.614,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 1614.15
Sürbisa 61303 Dövme Sebze Bıçağı 12 Cm
Satıcı: Hakkı Akyüz 1948
1.747,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
3 1747.10
Sürbisa 61303 Sebze Bıçağı Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI
1.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 1909
Sürbısa 61303 Ahşap Saplı Sıcak Dövme Sebze Bıçağı
Satıcı: HAKKIAKYUZ1948
1.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 1899.00
Sürbisa Sürmene Sebze Bıçağı 61303 Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
6 2009
Sürbisa Sıcak Dövme Sebze Bıçağı 61303 12.0 Cm
Satıcı: Trabzon Çaylar Avm
2.485,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
7 2485.00
12 cm
1.349,00 TL
9 cm
2.192,00 TL