Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Menşei:
Sap Malzemesi:
Makinede Yıkanabilme:
Yok

Sürbisa Şef Bıçağı 23 cm Fiyatları

Profesyonel Mutfak Şef Aşçı Bıçağı Sürmene Çelik Et Sebze Doğrama Bıçak Siyah 35 cm Sürbisa 61190

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

764,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 764.15
Sürbisa Sürmene 61190 Şef Aşçı Bıçağı

Satıcı: OFİSİNN

818,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 818.80
Sürbisa 61190 Pimsiz Saplı Aşçı Şef Bıçağı

Satıcı: OFİSİNN

818,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 818.80
Sürbisa 61190 Şef Aşçı Bıçağı 22 Cm

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

883,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 883.15
Surbisa Sürmene Saplı Pimsiz Şef Aşçı Bıçağı 61190 Siyah

Satıcı: Ofisinn

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 900
Sürbisa 61190 Pimsiz Saplı Aşçı Şef Bıçağı

Satıcı: ofisinn

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 890.00
Sürbisa Sürmene 61190 Şef Aşçı Bıçağı

Satıcı: ofisinn

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 890.00
Sürbisa Aşçı Bıçağı 61190 22.0 cm

Satıcı: ÇAYLAR AVM

991,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 991.90
Sürbisa 61190 Şef Aşçı Bıçağı

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

1.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1049
SÜRMENE SÜRBISA 61190 ŞEF -AŞÇI BIÇAĞI (61190 23 CM, KIRMIZI)

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

1.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1049
Sürbısa Şef Bıçağı 22CM 61190

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 1099.00

Sürbisa Şef Bıçağı 23 cm Fiyat Geçmişi

Sürbisa Şef Bıçağı 23 cm Temel Özellikleri

Yok
Stand:
Yok

Sürbisa Şef Bıçağı 23 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Sürbisa Şef Bıçağı 23 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.