Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: nalburcenter
241,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 241.04 Sürbisa 61110 Kasap Bıçağı 14 CmSatıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948
269,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 269.00 Surbısa 61110 Kasap Bıcagı 275,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 275.08 Sürmene Sürbisa 61110 Kasap BıçağıSatıcı: Ofisinn
280,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
4 280.00 Sürmene Sürbisa 61110 Kasap Bıçağı 14 cmSatıcı: ÇELİKPENÇE
320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 320.00 Sürbisa Sürmene Sürbisa 61110 Kasap Bıçağı 299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 309 Sürbisa Sürmene Mutfak Ve Kasap Bıçağı 14Cm 61110 299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 309 Sürbisa Sürmene Sürbısa Pimsiz Mutfak Ve Kasap Bıçakları 61110 14cmSatıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI 1948
429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 429.00 Sürbisa Sürmene Sürbısa Pimsiz Mutfak Ve Kasap Bıçakları 61110 14cmSatıcı: İsikticaret
459,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 459.99