Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Victorinox Dilimleme Şef Bıçağı 12 cm Düz Ağızlı Fibrox (VT 5.200
Satıcı: Gallery Crystal | 51 yorum
1.599,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 1599.20
Victorinox Vt 5.2003.12 12Cm Siyah Dilimleme Bıçağı
Satıcı: Onlitek
1.507,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 1507.90
Victorinox 5.2003.12 12 Cm Şef Dilimleme Bıçağı Satıcı: GALLERY CRYSTAL
1.563,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 1563.42
Victorinox 5.2003.12 12 Cm Şef Dilimleme Bıçağı Satıcı: Galatasaray Kırtasiye
1.631,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 1631.66
Victorinox 5.2003.12 12Cm Siyah Dilimleme Bıçağı
Satıcı: Hanende Mutfak
1.645,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 1645.60
Victorinox 5.2003.12 12 Cm Siyah Dilimleme Bıçağı Siyah Satıcı: jumboturkiye
2.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 2099.00