Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Sap Malzemesi:
Makinede Yıkanabilme:
Var

Victorinox 5.5203.16 Kasap Bıçağı 16 cm Fiyatları

Victorinox 5.5203.16 16cm Kasap Bıçağı

Satıcı: hobix

1.630,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 1640.34
Victorinox 16Cm Kasap Bıçağı 5.5203.16 Siyah

Satıcı: TEKNODOĞA

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1599.00
Victorinox 5.5203.16 16cm Mutfak Bıçağı

Satıcı: TEKNODOĞA

1.630,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1630.34
Victorinox 5.5203.16 16cm Mutfak Bıçağı

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1699.00
Victorinox 5.5203.16 16cm Siyah Kasap Bıçağı

Satıcı: mst grup | 164 yorum

1.753,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 1753.92
Victorinox 5.5203.16 16Cm Kasap Bıçağı

Satıcı: mutfakreyonu

1.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 1840.00
Victorinox 5 5203 16 Kurban ve Kasap Bıçağı 16 cm - Fibrox Sap

Satıcı: novaev

1.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1869
Victorinox Kasap Bıçağı 5.5203.16 Çok Renkli

Satıcı: TEKNODOĞA

1.868,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 1868.05
Victorinox 5.5203.16 16Cm Kasap Bıçağı

Satıcı: Biggshop

1.950,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1950.40
Victorinox 5 5203 16 Kurban ve Kasap Bıçağı 16 cm - Fibrox Sap - Çok Renkli - Seçenek Mevcut Değil

Satıcı: Amazex Store

4.061,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 4061.54

Victorinox 5.5203.16 Kasap Bıçağı 16 cm Fiyat Geçmişi

Victorinox 5.5203.16 Kasap Bıçağı 16 cm Temel Özellikleri

Var

Victorinox 5.5203.16 Kasap Bıçağı 16 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Victorinox 5.5203.16 Kasap Bıçağı 16 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.