Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Sap Malzemesi:

Victorinox 6.7803 Swiss Classic Domates Bıçağı 11 cm Fiyatları

Victorinox 6.7833 SwissClassic Domates & Sosis Bıçak 11 cm Siyah

Satıcı: MST Grup

344,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 344.78
Victorinox Swiss Classic 11cm Tırtıklı Domates Bıçağı, Mavi

Satıcı: Sen Ne İstersen

390,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 390.15
Victorinox 6.7803 11cm Siyah Düz Domates ve Sofra Bıçağı

Satıcı: ALP HOME

415,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 415.65
Victorinox 6.7832 Swissclassic 11Cm Domates & Sosis Bıçağı Lacivert

Satıcı: YükselSaat

419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 419.00
Victorinox 6.7837.E7501 Swissclassic 11Cm Domates-Sosis Bıça

Satıcı: senneistersen

422,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 422.30
Victorinox 6.7839.E170 Swissclassic 11Cm Domates-Sosis Bıça

Satıcı: senneistersen

422,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 422.30
Victorinox 6.7839.C1 Swiss Classic Paslanmaz Çelik Domates Bıçak 11 cm Turuncu - yok

Satıcı: mst grup

449,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 449.19
Victorinox 6.7833 SwissClassic Domates & Sosis Bıçak 11 cm Siyah

Satıcı: Mutfak Reyonu | 870 yorum

450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 450.00
Victorinox 6.7837.E7501 Swissclassic 11cm Domates-Sosis Bıça

Satıcı: senneistersen

459,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 469
Victorinox 6.7839.E170 Swissclassic 11cm Domates-Sosis Bıça

Satıcı: senneistersen

459,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 469
Victorinox Swiss Classic 11cm Tırtıklı Domates Bıçağı, Mavi Çok Renkli

Satıcı: senneistersen

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 459.00
Victorinox 6.7803 SwissClassic 11cm Düz Domates & Sosis Bıçağı

Satıcı: hobix

464,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 474.55

Victorinox 6.7803 Swiss Classic Domates Bıçağı 11 cm Fiyat Geçmişi

Victorinox 6.7803 Swiss Classic Domates Bıçağı 11 cm Temel Özellikleri

Victorinox 6.7803 Swiss Classic Domates Bıçağı 11 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Victorinox 6.7803 Swiss Classic Domates Bıçağı 11 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.