Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
1.828,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 1828.84 Victorinox Swiss Classic 17cm Santoku Bıçağı Yeşil 6.8526.17L4BSatıcı: TEKNODOĞA
1.903,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 1903.71 Victorinox 6.8526.17L4b Swissclassic 17Cm Santoku Bicagi (Blisterli) 1.967,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
3 1967.88 Victorinox Swiss Classic 17Cm Santoku Bicagi Yesil 6.8526.17L4b 1.967,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
4 1967.88 Victorinox Swiss Classic 17 cm Santoku Bıçağı Yeşil 6.8526.17L4BSatıcı: TEKNODOĞA
2.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
5 2239.00