Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Victorinox Swiss Classic 17Cm Ekmek Bıçağı Siyah 6.8633.21B
Satıcı: TEKNODOĞA
2.096,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 2096.70
Victorinox 6.8633.21B Swiss Classic 21 Cm Ekmek Bıçağı Blisterli Paket - Siyah
Satıcı: TEKTAVA
2.390,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 2390.10
Victorinox 6863321B Swissclassic Ekmek Bıçağı Blisterli 21 CM Şeffaf Satıcı: jumboturkiye
2.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 2429.00
Victorinox 6863321B Swissclassic Ekmek Bıçağı Blisterli 21 CM Şeffaf Satıcı: TEKTAVA
2.447,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 2447.90