Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Victorinox 7.7242.2 12cm Siyah Dövme Çelik Biftek Bıçağı, Hediye Kutulu Satıcı: Hobix
9.939,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 9939.90
Victorinox 7.7242.2W 12cm Siyah 2li Dövme Çelik Biftek Bıçağı, Hediye Kutulu Satıcı: Hobix
9.939,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 9939.90
Victorinox 7.7242.2W Testere Ağızlı Steak-Biftek Bıçağı Seti
Satıcı: Biggshop
11.324,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 11324.30
Victorinox 7.7242.2 Steak-Biftek Bıçağı Seti
Satıcı: Biggshop
11.890,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 11890.50