Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Menşei:
Sap Malzemesi:
Stand:
Yok

Victorinox Swiss Classic Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Fiyatları

Victorinox Soyma Bıçağı Seti, 3 Parça Siyah

Satıcı: hobix

1.057,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 1067.19
Victorinox 6.7113.31 Siyah Soyma Seti, 3 Parça

Satıcı: Premium Sepet

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 999.00
Victorinox 6.7113.33 Swiss Classic 3lü Bıçak ve Soyacak Set, Siyah

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

1.051,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 1051.02
Victorinox 6.7113.34 Swiss Classic Paslanmaz Çelik 3’lü Set Bıçak Seti Siyah

Satıcı: Gallery Crystal | 5 yorum

1.095,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1095.20
Victorinox 6.7113.3 3 Parça Bıçak Seti Siyah

Satıcı: mst grup | 547 yorum

1.110,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1110.06
Victorinox 6.7113.3 Soyma Bıçak Seti Lazer Yazı

Satıcı: idealanahtar

1.148,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1148.00
Victorinox Swiss Classic soyucu, soyucu ve domates bıçağı ile, 3 parça, ekstra keskin bıçak, siyah

Satıcı: PAPATYA EV ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 1169
Victorinox Swiss Classic soyucu, soyucu ve domates bıçağı ile, 3 parça, ekstra keskin bıçak, siyah

Satıcı: HANENDE MUTFAK

1.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1169
Victorinox Peeling Set 6.7113.33, 2 Knives And Cleaner, Black

Satıcı: Hanende Mutfak

1.241,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1241.50
English Home Victorinox 6.7113.34 Swiss Classic 3lü Bıçak Set, Siyah Renkli

Satıcı: GalatasarayKırtasiye

1.255,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 1255.82
Victorinox 6.7113.35 Soyma Bıçağı Seti, 3 Parça Siyah

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

1.206,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 1216.8
Victorinox 6.7113.33 Swiss Classic 3lü Bıçak ve Soyacak Set, Siyah

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

1.236,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 1246.5
Victorinox 6.7113.35 Swissclassic Üçlü Soyacak Ve Bıçak Seti

Satıcı: Makroreyon

1.517,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 1517.10

Victorinox Swiss Classic Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Fiyat Geçmişi

Victorinox Swiss Classic Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Temel Özellikleri

Yok

Victorinox Swiss Classic Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Victorinox Swiss Classic Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.