Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Menşei:
Sap Malzemesi:
TPE
Makinede Yıkanabilme:
Var

Victorinox VT 6.7111.3 Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Fiyatları

Victorinox 6.7111.3 Kırmızı Bıçak Seti, 3 Parça

Satıcı: mst grup | 304 yorum

1.088,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 1088.01
Victorinox 6.7111.33C1 Swiss Classic 3lü Bıçak ve Soyacak Set, Kırmızı

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

1.008,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 1008.13
Victorinox Swiss Classic Kırmızı 3 Parça Soyma Bıçak Seti 6.7111.3

Satıcı: MUTFAK REYONU

1.044,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 1044.41
Victorinox 6.7111.34C1 Swiss Classic 3lü Bıçak Set, Kırmızı

Satıcı: Gallery Crystal | 5 yorum

1.095,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 1095.20
Victorinox 6.7111.3 Soyma Bıçak Seti

Satıcı: mutfakreyonu

1.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1140.00
Victorinox Soyma Bıçağı Seti, 3 Parça Kırmızı

Satıcı: hobix

1.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 1229
Victorinox Swiss Classic soyucu, soyucu ve domates bıçağı ile, 3 parça, ekstra keskin bıçak, kırmızı

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

1.236,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 1246.5
Victorinox 6.7111.34c1 Swiss Classic 3lü Bıçak Set, Kırmızı Renkli

Satıcı: GalatasarayKırtasiye

1.255,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1255.82
Vt 6.7111.3 Swiss Classic Soyma Bıçağı Seti

Satıcı: Mst grup

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1269
Victorinox 6.7111.33C1 Swiss Classic 3lü Bıçak ve Soyacak Set, Kırmızı

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

1.236,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 1246.5
Victorinox 6.7111.34C1 Swiss Classic 3lü Bıçak Set, Kırmızı

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

1.305,82 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 1315.82

Victorinox VT 6.7111.3 Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Fiyat Geçmişi

Victorinox VT 6.7111.3 Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Temel Özellikleri

TPE
Var
Stand:
Yok

Victorinox VT 6.7111.3 Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Victorinox VT 6.7111.3 Soyma Bıçağı Seti 3 Parça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.