Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Victorinox SwissClassic 19 cm Doğrama Bıçağı Siyah 6.8003.19B Satıcı: GALLERY CRYSTAL
2.024,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 2024.86
Victorinox SwissClassic 19 cm Doğrama Bıçağı Siyah 6.8003.19B Satıcı: Tektava
2.257,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 2257.52
Victorinox Victorinox 6.8003.19B 19Cm Siyah Doğrama Bıçağı, Blisterli Paket
Satıcı: Hanende Mutfak
2.366,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 2366.00
Victorinox 6.8003.19B Swiss Classic 19 Cm Şef Bıçağı Blisterli Paket - Siyah
Satıcı: TEKTAVA
2.542,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 2542.80
Victorinox 6.8003.19B SwissClassic Blisterli Doğrama Bıçağı 19 CM Satıcı: DeneyselEvAletleri
2.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 2599.00
Victorinox 6.8003.19B SwissClassic Blisterli Doğrama Bıçağı 19 CM Satıcı: TEKTAVA
2.609,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 2609.90