Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
1.644,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 1644.00 Zwilling Gourmet Özel Formül Çelik Bıçak Seti 2 Parça 1.676,99 TL + Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
2 1686.99 Zwilling Gourmet Özel Formül 2 Parça Çelik Bıçak SetiSatıcı: Tabakevi
1.791,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 1791.99 ZWILLING 361300050 GOURMET 2 PARÇA BIÇAK SETİSatıcı: tabakevi
1.858,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 1858.00 ZWILLING 361300050 GOURMET 2 PARÇA BIÇAK SETİSatıcı: BAKSERLTD
1.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 1899.00