Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Aerocool D501A Bilgisayar Kasası Fiyatları

Aerocool D501A ARGB Fanlı Beyaz ATX Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.347,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 4357.86
Aerocool D501a White 4x12cm A-rgb Fanlı, Ahşap Ön Panel Detaylı,

Satıcı: onlinealisverisyap

4.202,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 4202.99
Aerocool D501a White 4x12cm A-rgb Fanlı, Ahşap Ön Panel Detaylı,

Satıcı: zmteknoloji

4.216,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 4216.60
Aerocool D501a Usb 3.2 Argb Atx Mid Tower Beyaz Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.398,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 4398.30
Aerocool D501a Type-C A-Rgb Atx Beyaz Psu Yok

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

4.463,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 4463.30
Aerocool D501A USB 3.2 ARGB ATX Mid Tower Beyaz Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.674,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 4674.44
Aerocool Ae D501A Wh 4X12Cm Fanlı Ahşap Ön Panel Tempered Cam Yan Ve Mesh Ön Panel, Usb Type-C,Atx Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: pazareyle

5.334,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 5334.79
Aerocool Ae D501A Wh 4X12CM Fanlı Ahşap Ön Panel Tempered Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB Type-C,atx

Satıcı: Smallman

5.354,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 5354.95
Aerocool Ae D501A Wh 4X12Cm Fanlı Ahşap Ön Panel Tempered Cam Yan Ve Mesh Ön Panel, Usb Type-C,Atx Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle

5.695,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 5695.31
Aero Cool Aerocool Ae D501A Wh 4X12Cm Fanlı Ahşap Ön Panel Tempered Cam Yan Ve Mesh Ön Panel, Usb Type-C,Atx Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.726,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 5726.93
AEROCOOL D501A A-RGB Type-C ATX Beyaz

Satıcı: mlzstore

8.207,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 8207.50

Aerocool D501A Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Aerocool D501A Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
2 adet
Yok
Var

Aerocool D501A Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model D501A
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik ABS
• Fan Kapasitesi 11 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 400 mm
• CPU Fan Yüksekliği 171 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 213 mm
• Yükseklik 462 mm
• Derinlik 412 mm
• Renk Beyaz

Aerocool D501A Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.