Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Aerocool P500C Bilgisayar Kasası Fiyatları

Aerocool P500c 4x12cm Mirror A-rgb Fanlı, Panoramik Tempered Pane

Satıcı: Teknobiyotik | 1 yorum

4.323,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4323.08
AEROCOOL P500C GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

4.479,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 4479.93
AEROCOOL P500C GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

4.493,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 4493.93
Aerocool P500c 4x12cm Mirror A-rgb Fanlı, Panoramik Tempered Pane

Satıcı: onlinealisverisyap

4.554,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4554.47
Aerocool P500c Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

4.584,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4584.40
AeroCool P500C Orta Kule Çift Odacıklı PC Kasası 4 Önceden Kurulmuş Fanlar Yüksek Hava Akımı Panoramik Temperli Cam RGB Aydınlatma 360mm Radyatör Desteği Özelleştirilebilir Soğutma Sistemi Kablo

Satıcı: Teknobiyotik

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4609
Aerocool P500c Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.614,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4614.80
AeroCool GEH Midi P500C-G-BK-V1 o.N. Full Tempered Cam

Satıcı: onlinealisverisyap

4.705,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 4715.77
Aerocool P500C Mirror A-RGB ATX Siyah

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.985,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 5985.33
Aerocool P500C ARGB Fanlı ATX Bilgisayar Kasası

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.985,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 5985.33
AEROCOOL P500C GAMING Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

6.730,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 6730.78

Aerocool P500C Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Aerocool P500C Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Aerocool P500C Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Yok
Var

Aerocool P500C Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model P500C
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 4 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 120 mm 240 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 120 mm 240 mm 280 mm
• GPU Uzunluğu (max) 450 mm
• CPU Fan Yüksekliği 162 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan RGB Düğmesi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 285 mm
• Yükseklik 398 mm
• Derinlik 475.8 mm
• Renk Siyah

Aerocool P500C Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Aerocool P500C Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.