Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus A23 Plus Bilgisayar Kasası Fiyatları

Asus A23 Plus Tg Argb Siyah 4Xargb Fanlı Temperli Cam Micro-Atx Siyah Gaming Kasa

Satıcı: Teknotek

4.041,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4041.10
ASUS A23 PLUS TG ARGB Siyah Tempered Glass USB 3.2 mATX Mid Tower Kasa 5.754,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5764
ASUS A23 PLUS 4-RGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

5.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 5849.00
ASUS A23 PLUS TG ARGB Siyah Tempered Glass USB 3.2 mATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 6.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6019.00
ASUS A23 PLUS TG ARGB SİYAH 4x120mm FANLI USB 3.2 Micro ATX KASA 6.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 6109.00
ASUS A23 PLUS TG ARGB Siyah Tempered Glass USB 3.2 mATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

6.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 6269.00
Asus A23 Plus Tg Argb Siyah 4x120mm Fanlı Usb 3.2 Micro Atx Kasa

Satıcı: incehesap

6.290,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 6290.10
ASUS A23 PLUS 4-RGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

6.442,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 6442.15
ASUS A23 PLUS 4-RGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

6.458,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 6458.30
ASUS A23 PLUS TG ARGB SİYAH 4x120mm FANLI USB 3.2 Micro ATX KASA

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

6.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 6459.00
ASUS A23 PLUS TG ARGB SİYAH 4x120mm FANLI USB 3.2 Micro ATX KASA

Satıcı: incehesap

6.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6539.00
Asus A23 Plus Tg Argb Siyah 4x120mm Fanlı Usb 3.2 Micro Atx Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

6.551,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 6551.49

Asus A23 Plus Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus A23 Plus Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus A23 Plus Bilgisayar Kasası Siyah 4.041,10 TL
Asus A23 Plus Bilgisayar Kasası Beyaz 5.182,45 TL

Asus A23 Plus Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

2 adet
Yok
Var

Asus A23 Plus Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model A23 Plus
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 380 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 220 mm
• Yükseklik 479 mm
• Derinlik 450 mm
• Ağırlık 8.9 kg
• Renk Siyah

Asus A23 Plus Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.