Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus A31 Plus Bilgisayar Kasası Fiyatları

ASUS A31 PLUS TG ARGB Siyah Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa, 90DC00R0-B19000 4.832,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 4842.28
ASUS A31 PLUS Tamperli Cam ARGB Siyah USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası 5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 5099.00
ASUS A31 PLUS Tamperli Cam ARGB Siyah USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: incehesap

5.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 5309.00
Asus A31 Plus Tamperli Cam Argb Siyah Usb 3.2 Atx Mid-tower Akak0asu0029

Satıcı: incehesap

5.327,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5327.10
ASUS A31 PLUS TG ARGB Siyah Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower ATX Gaming Kasa 5.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 5309
ASUS A31 PLUS Tamperli Cam ARGB Siyah USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: incehesap

5.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 5539.00
ASUS A31 PLUS Tamperli Cam ARGB Siyah USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: Tebilon

5.665,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 5665.91
Asus A31 Plus Tamperli Cam Argb Siyah Usb 3.2 Atx Mid-tower Akak0asu0029

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

5.666,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5666.28
ASUS A31 PLUS Tamperli Cam ARGB Siyah USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: Betaplus

5.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 5759.00
ASUS A31 PLUS Tamperli Cam ARGB Siyah USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: Betaplus

5.807,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 5807.04
ASUS A31 PLUS TG ARGB GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

6.934,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

11 6934.58
ASUS A31 PLUS TG 4x140mm ARGB FANLI midT ATX SİYAH KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

7.401,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 7401.32

Asus A31 Plus Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus A31 Plus Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus A31 Plus Bilgisayar Kasası Beyaz 4.832,00 TL
Asus A31 Plus Bilgisayar Kasası Siyah 4.832,00 TL

Asus A31 Plus Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

Asus A31 Plus Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model A31 Plus
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 2 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 380 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 238 mm
• Yükseklik 511 mm
• Derinlik 435 mm
• Ağırlık 9.1 kg
• Renk Siyah

Asus A31 Plus Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.