Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

ASUS Prime AP303 Bilgisayar Kasası Fiyatları

ASUS Prime AP303 TG Beyaz USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00V3-B39010)

Satıcı: incehesap

4.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 4489
ASUS Prime AP303 TG Beyaz USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00V3-B39010) 4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 4299.00
ASUS Prime AP303 TG Beyaz USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00V3-B39010)

Satıcı: incehesap

4.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 4479.00
Asus Prime Ap303 Tg Beyaz Usb 3.2 Atx Mid-tower Gaming Oyuncu Akak0asu0039

Satıcı: incehesap

4.490,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 4490.10
ASUS PRIME AP303 TG WHITE 1x120mm Fan Mesh Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower ATX Gaming Kasa 4.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4409
ASUS Prime AP303 TG Beyaz USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00V3-B39010)

Satıcı: Betaplus

4.658,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 4658.06
Asus Prime AP303 Tg Beyaz USB 3.2 Atx Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00V3-B39010)

Satıcı: Hepsiburada

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 4699.00
Asus Prime Ap303 Tg Beyaz Usb 3.2 Atx Mid-tower Gaming Oyuncu Akak0asu0039

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

4.709,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 4709.48
ASUS Prime AP303 TG Beyaz USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00V3-B39010)

Satıcı: Betaplus

4.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4779.00
Asus Prime Ap303 Tg Beyaz Usb 3.2 Atx Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90Dc00V3-B39010)

Satıcı: Toy Fox

10.176,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 10176.00

ASUS Prime AP303 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

ASUS Prime AP303 Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

ASUS Prime AP303 Bilgisayar Kasası Beyaz 4.299,00 TL
ASUS Prime AP303 Bilgisayar Kasası Siyah 4.399,00 TL

ASUS Prime AP303 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Yok
Var

ASUS Prime AP303 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Prime AP303
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Metal
• Fan Kapasitesi 4 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 1 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 2 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 360 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Ön)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 215 mm
• Yükseklik 485 mm
• Derinlik 425 mm
• Ağırlık 7.8 kg
• Renk Beyaz

ASUS Prime AP303 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.