Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Disk Yuvası (3.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus Proart PA602 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Asus Proart PA602 Usb 3.2 E-ATX Mid Tower Oyuncu Kasası

Satıcı: gokkusagibilgisayar

11.436,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 11436.06
ASUS PROART PA602 Wood TG Siyah Tempered Glass USB 3.2 E-ATX Mid Tower Kasa 11.528,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 11538
ASUS ProArt PA602 Wood TG Edition USB 3.2 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00J0-B09010) 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11999.00
ASUS ProArt PA602 Wood Edition Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower E-ATX Siyah Kasa 11.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 12009
ASUS ProArt PA602 WALNUT WOOD TG Temperli Cam USB-C E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası (90DC00J0-B09040) 12.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 12399.00
Asus Proart PA602 Tempered Glass USB 3.2 E-Atx Mid Tower Kasa 90DC00J0-B09000

Satıcı: gokkusagibilgisayar

12.430,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 12430.50
ASUS Proart PA602 USB 3.2 Siyah E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00J0-B09000)

Satıcı: Gökkuşağı Bilgisayar

12.430,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 12430.50
Asus Proart Pa602 90DC00J0-B09010 Wood Edition Tg E-atx Ahşap Mid Tower Kasa

Satıcı: incehesap

12.536,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 12536.10
ASUS ProArt PA602 WALNUT WOOD TG Temperli Cam USB-C E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası (90DC00J0-B09030)

Satıcı: incehesap

12.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 12919.00
Asus Proart PA602 Wood Edıtıon Tempered Glass Boş Bilgisayar Kasası 1x Arka Fan 2x Ön Fan - Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

12.972,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 12972.57
ASUS ProArt PA602 Walnut Wood Edition Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower E-ATX Kasa 12.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 12809
Asus ProArt PA602 Siyah Wood Edition Temperli Cam PWM Mid Tower Kasa

Satıcı: Betaplus

13.151,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 13151.04
ASUS ProArt PA602 WALNUT WOOD TG Temperli Cam USB-C E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası (90DC00J0

Satıcı: incehesap

13.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 13479.00
ASUS PROART PA602 WOOD TG GAMING E-ATX PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

14.953,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

14 14953.00
ASUS PROART PA602 WOOD TG GAMING E-ATX PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

14.962,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

15 14962.00
Asus Proart Pa602 Wood Tg Gamıng E-Atx Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

15.268,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 15268.30
Asus ProArt PA602 Siyah Wood Edition Temperli Cam PWM Mid Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

15.394,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

17 15394.09
Asus Proart Pa602 Wood Tg Gamıng E-Atx Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

15.428,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 15428.50
ASUS ProArt PA602 Wood Edition USB 3.2 Metal Panel ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00J0-B09020)

Satıcı: Betaplus

16.002,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

19 16002.24

Asus Proart PA602 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus Proart PA602 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
Yok
Var

Asus Proart PA602 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 4 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet
• Disk Yuvası (3.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 245 mm
• Yükseklik 593 mm
• Derinlik 560 mm
• Ağırlık 15.8 kg
• Renk Siyah

Asus Proart PA602 Bilgisayar Kasası Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yğz efe (limit neden var) Profil Resmi

1085 yorum

Yğz efe (limit neden var) rgb olup uzay üssüne benzeyen kasalar yerine bu şık ve sade olan modeller kat kat daha iyi hem de göz yormuyor
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.