Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
5 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus ROG Hyperion GR701 Bilgisayar Kasası Fiyatları

ASUS ROG Hyperion GR701 White ARGB USB 3.2 Tempered Glass Full Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00F3-B39000) 19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 19499.00
ASUS ROG Hyperion GR701 White ARGB USB 3.2 Tempered Glass Full Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

20.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 20319
Asus Rog Hyperion GR701 Argb Usb 3.2 Tempered Glass Full Midi Tower Bilgisayar Beyaz

Satıcı: incehesap

20.366,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 20366.10
Asus Rog Hyperion GR701 Argb Usb 3.2 Tempered Glass Full Midi Tower Bilgisayar Beyaz

Satıcı: vizyonbilgisayar

20.384,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 20384.00
ASUS ROG Strix Hyperion GR701 Tempered Glass ARGB USB 3.2 High Tower Beyaz Kasa 20.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 20809
ASUS Rog Hyperion Gr701 White Argb Usb 3.2 Tempered Glass Full Tower Gaming (OYUNCU) Kasa

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

21.049,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 21049.31
Asus ROG GR701 FANLI ALÜMİNYUM - ÇELİK ALAŞIMLI TEMPERLİ CAM USB 3.2 EATX/ATX/MINI-ATX/MICRO-ATX OYUNCU KASASI - BEYAZ

Satıcı: incehesap | 12 yorum

21.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 21129.00
ASUS Rog Hyperion Gr701 White Argb Usb 3.2 Tempered Glass Full Tower Gaming (OYUNCU) Kasa

Satıcı: incehesap

21.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 21199.00
Asus ROG GR701 FANLI ALÜMİNYUM - ÇELİK ALAŞIMLI TEMPERLİ CAM USB 3.2 EATX/ATX/MINI-ATX/MICRO-ATX OYUNCU KASASI - BEYAZ

Satıcı: Hepsiburada | 12 yorum

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 21999.00
ASUS ROG Hyperion GR701 White ARGB USB 3.2 Tempered Glass Full Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Betaplus

22.789,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 22789.44
ASUS ROG HYPERION GR701 WHITE 4x140mm Fanlı Full Tower Kasa

1 yorum

25.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 25119.00
ASUS ROG HYPERION GR701 ÇELİK ALAŞIMLI GAMING E-ATX PC KASASI BEYAZ

Satıcı: ZmTeknoloji

25.186,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 25186.00
ASUS ROG HYPERION GR701 ÇELİK ALAŞIMLI GAMING E-ATX PC KASASI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

27.034,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 27034.96
Asus Rog Hyperıon Gr701 Çelik Alaşımlı Gamıng E-Atx Pc Kasası Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

25.528,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 25528.90

Asus ROG Hyperion GR701 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus ROG Hyperion GR701 Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus ROG Hyperion GR701 Bilgisayar Kasası Beyaz 19.499,00 TL
Asus ROG Hyperion GR701 Bilgisayar Kasası Siyah 20.309,00 TL

Asus ROG Hyperion GR701 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
5 adet
2 adet
Yok
Var

Asus ROG Hyperion GR701 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model ROG Hyperion GR701
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Metal
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 140 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm 420 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm 140 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm 420 mm
• GPU Uzunluğu (max) 460 mm
• CPU Fan Yüksekliği 190 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler LED Kontrol Düğmesi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 4 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 2 adet
• Disk Yuvası (2.5) 5 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Kasa
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 268 mm
• Yükseklik 659 mm
• Derinlik 639 mm
• Ağırlık 20.8 kg
• Renk Beyaz

Asus ROG Hyperion GR701 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.