Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus TUF Gaming GT302 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Asus TUF Gaming GT302 ARGB Fanlı Beyaz E-ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: Prime

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 7099.00
Asus GT302 E-atx Mid Tower Tuf Gaming Argb Tempered Glass Bilgisayar Kasası Beyaz

Satıcı: vizyonbilgisayar

7.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 7820.00
Asus GT302 E-atx Mid Tower Tuf Gaming Argb Tempered Glass Bilgisayar Kasası Beyaz

Satıcı: atesavm

7.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 7820.00
Asus Tuf Gamıng GT302 Tg Argb Beyaz Kasa - Yok

Satıcı: atesavm | 5 yorum

8.027,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 8027.50
Asus Tuf Gamıng GT302 Tg Argb Beyaz Kasa - Yok

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

8.034,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 8034.10
ASUS TUF GAMING GT302 TG ARGB MAKSİMUM SOĞUTMA SÖK TAK ÜST VE YAN PANELLER GİZLENMİŞ ANAKART BAĞLANTI DESTEĞİ 4 ADET 140 X 28 MM FAN E ATX (12"x10.9"), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX - BEYAZ KASA

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

8.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 8080
ASUS TUF Gaming GT302 TG ARGB Temperli Cam USB 3.2 Beyaz E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC0

Satıcı: atesavm

8.399,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 8399.50
Asus GT302 TUF Gaming ARGB Tempered Glass Beyaz USB 3.2 E-ATX Mid Tower Kasa 8.323,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 8333
ASUS TUF Gaming GT302 TG ARGB Temperli Cam USB 3.2 Beyaz E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00I3-B19000)

Satıcı: ATESAVM

8.827,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 8827.50
ASUS TUF Gaming GT302 TG ARGB Temperli Cam USB 3.2 Beyaz E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC00I3-B19000) 8.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 8839.00
ASUS TUF GAMING GT302 TG BTF 4X140mm ARGB FANLI BEYAZ KASA

1 yorum

8.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 8989.00
ASUS TUF Gaming GT302 TG ARGB Temperli Cam USB 3.2 Beyaz Mid Tower E-ATX Gaming Kasa 8.899,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 8909
ASUS TUF Gaming GT302 TG ARGB Temperli Cam USB 3.2 Beyaz E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (90DC0

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 9599.00
ASUS TUF GAMING GT302 GAMING MINI ITX PC KASASI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

9.715,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 9715.54
Asus TUF Gaming GT302 ARGB Fanlı Beyaz E-ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: Tebilon

9.771,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

15 9771.82
Asus Tuf Gamıng Gt302 Gamıng Mını Itx Pc Kasası Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

9.922,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 9922.80
Asus Tuf Gamıng Gt302 Tg Argb Maksımum Sogutma Sök Tak Üst Ve Yan Paneller Gızlenmıs Anakart Baglantı Destegı 4 Adet 140 X 28 Mm Fan E Atx 12X10.9 Atx Micro-Atx Mini-Itx - Beyaz Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

9.934,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 9934.20
TUF GAMING GT302 TG ARGB MAKSİMUM SOĞUTMA SÖK TAK ÜST VE YAN PANELLER GİZLENMİŞ ANAKART BAĞLANTI DESTEĞİ 4 ADET 140 X 28 MM FAN E ATX 12x10.9 ATX Micro-ATX Mini-ITX - BEYAZ KASA

Satıcı: UZMANLARPC

10.079,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

18 10079.37

Asus TUF Gaming GT302 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming GT302 Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming GT302 Bilgisayar Kasası Siyah 6.949,00 TL
Asus TUF Gaming GT302 Bilgisayar Kasası Beyaz 7.099,00 TL

Asus TUF Gaming GT302 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

Asus TUF Gaming GT302 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model TUF Gaming GT302
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 140 mm 280 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm 140 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 407 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 235 mm
• Yükseklik 520 mm
• Derinlik 485 mm
• Renk Beyaz

Asus TUF Gaming GT302 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.