Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Disk Yuvası (3.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus TUF Gaming GT502 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Asus TUF Gaming GT502 V2 Temperli Cam USB Type-C Beyaz ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: hedefmarket

9.069,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 9069.09
ASUS TUF GAMING GT502 GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

11.256,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 11266
Asus Tuf Gamıng Gt502 Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

11.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 11495.00
Asus Tuf Gamıng Gt502 Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

11.612,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 11612.80
TUF GAMING GT502 PANAROMİK TEMPERLİ CAM USB TYPE-C ATX / MICRO-ATX / MINI-ITX FANLI BEYAZ KASA

Satıcı: UZMANLARPC

11.622,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 11622.37
Asus Tuf Gamıng GT502 Temperli Cam Beyaz Kasa

Satıcı: MELİENTE

13.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 13300.00
Asus Tuf Gaming Gt502 Panaromik Temperli Cam Usb Type-C Atx, Micro-Atx, Mini-Itx, Fanlı Beyaz Bilgis

Satıcı: Toy Fox

16.543,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 16543.05
Asus Tuf Gaming GT502 Panaromik Temperli Cam USB Type-C Atx, Micro-Atx, Mini-Itx, Fanlı Beyaz Bilgis - Renkli

Satıcı: Toy Fox

17.598,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 17598.99
Asus Tuf Gaming Gt502 Panaromik Temperli Cam Usb Type-C Atx, Micro-Atx, Mini-Itx, Fanlı Beyaz Bilgis

Satıcı: Toy Fox

19.553,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 19553.00

Asus TUF Gaming GT502 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming GT502 Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming GT502 Bilgisayar Kasası Beyaz 9.069,09 TL
Asus TUF Gaming GT502 Bilgisayar Kasası Siyah 9.188,10 TL

Asus TUF Gaming GT502 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
Yok
Var

Asus TUF Gaming GT502 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model TUF Gaming GT502
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Metal
• Fan Kapasitesi 13 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Sayısı 0 fan
• Radyatör Kapasitesi 2 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 400 mm
• CPU Fan Yüksekliği 163 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler LED Kontrol Düğmesi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet
• Disk Yuvası (3.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 285 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 446 mm
• Ağırlık 11 kg
• Renk Beyaz

Asus TUF Gaming GT502 Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Asus TUF Gaming GT502 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.