Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Bitfenix C20 600W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Bitfenix C20 600W 80+ White USB 3.2 FRGB ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

4.247,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 4257
Bitfenix C20 Frgb Fanlı 600 W 80+ Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: BizdeBul

3.925,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 3925.70
Bitfenix C20 Black 600W White PSU 4x120mm FRGB Fan ATX Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: BizdeBul

4.280,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4280.64
Bıtfenıx 600W 80+ C20 BFC-C20W60KKGKK-4F Gaming Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: webzone

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 4999.00
BITFENIX 600W 80+ C20 BFC-C20W60KKGKK-4F Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.092,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 5092.76
Bıtfenıx 600W 80+ C20 Bfc-C20w60kkgkk-4F Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

5.210,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 5210.50
Bitfenix C20 Black 600W White PSU 4x120mm FRGB Fan ATX Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

5.246,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 5246.50
Bitfenix C20 Black 600W White PSU 4x120mm FRGB Fan ATX Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

5.648,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 5648.46
Bitfenix Bıtfenıx 600W 80+ C20 BFC-C20W60KKGKK-4F Gaming Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

8.246,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 8246.78

Bitfenix C20 600W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Bitfenix C20 600W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

Bitfenix C20 600W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 204 mm
• Yükseklik 470 mm
• Derinlik 390 mm
• Renk Siyah

Bitfenix C20 600W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.